Круглий стіл «Асоціація Україна-ЄС: що далі?»

24 квітня 2018 року в Івано-Франківську відбудеться круглий стіл під назвою «Асоціація Україна-ЄС: що далі?» для громадськості, місцевої влади та бізнесу області. Подія організована Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститутом Євро-Атлантичного Співробітництва (м. Київ) за підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Продовжуючи традицію попередніх років, Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститут Євро-Атлантичного Співробітництва проведуть перший у 2018 році раунд регіональних круглих столів, присвячених відносинам України та Європейського Союзу після впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зважаючи на актуальні міжнародно-політичні обставини.

У круглому столі візьмуть участь директор Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле БАУМАНН, політичний аналітик ІЄАС Володимир ГОРБАЧ, Директор з наукової роботи Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Вероніка МОВЧАН та Голова Українського Центру Європейської Політики Любов АКУЛЕНКО.

Найкраще поінформовані українські експерти з міжнародних відносин та суспільних процесів проведуть ґрунтовний аналіз стану відносин між Україною та Європейським Союзом після впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яка суттєво вплинула на всі значущі регуляторні сфери в Україні. Учасники заходу висвітлять також основні моменти сценаріїв майбутніх відносин України та ЄС, приділивши увагу взаємним очікуванням та перспективам.  

Подія відбудеться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб.321.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/sey0xYT4RVA7RaRx2

Програма круглого столу: https://goo.gl/7fSTNJ  

Більше інформації на сайті ІЄАС: https://goo.gl/hzonyp

Подія в Facebook: https://www.facebook.com/events/2067184713559450/

04.04.2018 16:23