Розвиток транспортної інфраструктури Карпатського регіону обговорили під час спільного засідання комітетів Верховної Ради України

news-image
Сьогодні в Івано-Франківську відбулося спільне виїзне засідання чотирьох комітетів Верховної Ради України на тему «Розвиток транспортної інфраструктури Карпатського регіону України як ключова умова його соціально-економічного зростання». Зокрема, на Прикарпаття завітали представники комітетів з питань транспорту, бюджету, фінансової політики і банківської діяльності, а також економічної політики.

Участь у заході взяли голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук, керівники Львівської, Чернівецької та Закарпатської ОДА, міністр інфраструктури України  Володимир Омелян, виконувач обов’язків голови Національного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак, голови та заступники голів обласних рад.

У рамках засідання йшлося про перспективи розбудови автомобільних доріг і мостових переходів Карпатського регіону, виконання обсягів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автодоріг загального користування державного значення.

Йшлося також про розвиток авіаційного сполучення Прикарпаття, зокрема, будівництво нових злітних смуг, обговорювалися питання зведення прикордонно-митних пунктів пропуску та під’їздів до них.

На переконання першого заступника голови Комітету з  питань фінансової політики і банківської діяльності Михайла Довбенка, спільне засідання має вагоме значення для розвитку Карпатського регіону, оскільки дає змогу отримати згоду  народних депутатів на підтримку законодавчих ініціатив, які  можуть покращити соціально-економічне становище областей Західного регіону.

Одним із таких проектів, за словами Михайла Довбенка, є запровадженння Закону про обов’язкове соціальне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Введення його в дію дасть змогу адаптувати норми українського законодавства до країн Європейського Союзу.

Власними баченнями щодо  поступу Карпатського регіону  із присутніми також поділився  член Комітету з питань бюджету Анатолій Матвієнко. На його переконання, варто створити робочу групу, яка розробить стратегію соціально-економічного розвитку Карпатського регіону.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

30.03.2018 18:23