Привітання Олега Гончарука з нагоди професійного свята

news-image
Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування Прикарпаття!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Ваша праця забезпечує життєво важливі потреби громадян і належне функціонування всіх галузей господарства. Це – тепло, вода й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а, відтак, і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним. Ви навчились чітко визначати та вирішувати проблеми, тримати руку «на пульсі».

Нехай Ваш життєвий і професійний досвід, сумлінна праця із забезпечення громадян і підприємств області необхідними житлово-комунальними та побутовими послугами нададуть нового відчутного поштовху справі удосконалення і подальшого розвитку галузі.

Висловлюю вдячність і бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, злагоди та миру і, звичайно, подяки й поваги від людей.

 

Голова обласної
державної адміністрації                                                                   Олег Гончарук

18.03.2018 08:00