Олег Гончарук: Добровольці своєю мужністю та силою духу показали приклад служіння Україні

news-image
Впродовж десяти днів у холі обласної державної адміністрації експонуватимуться роботи дітей із зображеннями Державного герба України – тризуба, присвячені Дню добровольця.

Зазначимо, що роботи для виставки створені у рамках акції, яка тривала протягом кількох місяців, "Намалюй тризуб добровольцю". Вона ініційована пластуном, командиром НЦ УДА Максимом Швецем  спільно із Івано-Франківським обласним осередком «Пласту».

Патріотичні картини, створені малюками, оглянув сьогодні голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук.

«Революція Гідності, проведення антитерористичної операції на Сході держави неабияк піднесли патріотизм українців. Особливо глибоко він проявився у дітей, які  в юному віці усвідомили єдність власної долі із долею своєї країни. Прикладом цьому є створення даної виставки – унікального творчого оберегу бійців АТО, переважна більшість яких стали на захист Вітчизни у складі добровольчих формувань, - зазначив очільник Прикарпаття. – І сьогодні, вітаючи з Днем українського добровольця наших захисників, хочу нагадати, що саме добровольці першими прийняли найбільший удар російської агресії та зазнали найтяжчих втрат навесні 2014 року. Своєю мужністю та силою духу вони навколо себе згуртували патріотичні загони бійців, які за покликом серця стали на сторожі єдності держави і суспільства».

Слід додати, що дитячі малюнки опісля виставки передадуть Навчальному центру Української добровольчої армії, де з них створять панно для добровольців. Окрім того, за ініціативи Олега Гончарука, автори трьох найкращих робіт отримають путівки на відпочинок та оздоровлення у літніх таборах.

Наразі акція ще триває, тож прикарпатські дітки можуть долучитися до неї та передати через художнє мистецтво свою любов до рідної землі, традицій та культури.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

14.03.2018 11:49