Олег Гончарук: Національний Гімн завжди супроводжує українців у боротьбі за власну державу

news-image
У неділю, 4 березня, в селі Млини Ярославського повіту Республіка Польща відбулися урочисті заходи з відзначення 203-ї річниці від дня народження видатного громадського діяча, священика і композитора, творця Державного гімну України Михайла Вербицького.

Віддати шану видатному українцю до його могили приїхали голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук, голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, багаточисельна делегація Прикарпаття, представники українських громад в Польщі.

«Михайло Вербицький є автором музики найголовнішої пісні України, яка сьогодні об’єднує наш народ у всьому світі, - зазначив у виступі Олег Гончарук. -  У час війни з російським агресором, гімн «Ще не вмерла України і слава і воля» звучить могутньо й гордо – як символ сили українського народу, який обрав шлях боротьби за свободу і незалежність. Він супроводжував українців впродовж усіх випробувань і лихоліть 20-го століття, підтримує патріотизм бійців на Сході держави і у сучасних реаліях».

 

 

05.03.2018 11:05