Міжнародна спеціалізована виставка «Lagos International Trade Fair – 2018» в м. Лагос (Нігерія)

За інформацією Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія у період з 2 по 11 листопада 2018 року, в м. Лагос (Нігерія) відбудеться найбільша в Західній та Центральній Африці Міжнародна спеціалізована виставка «Lagos International Trade Fair – 2018”, організатором якої є Торгово-промислова палата м. Лагос.

У 2017 році в зазначеному заході взяли участь представники бізнесових кіл Китаю, Ірану, Гани, Словенії, Португалії, Данії, Іспанії, Швеції, Ізраїлю, Фінляндії, Італії та інших країн.

На виставці буде представлена продукція і послуги, пов’язані з такими сферами промисловості як нафта, газ, хімія, енергетика, сільське господарство, продукти харчування та напої, будівельні матеріали, навчання та освіта, охорона здоров’я та ін.

Детальну інформацію щодо умов участі, порядку  оформлення необхідних документів можна отримати від організаторів виставкового заходу: Сола - olusola.oluwadare@lagoschamber.com; Мухейс - muheez@lagoschamber.com; Люціана – luciana@lagoschamber.com, а також на веб-сайті: http://lagosinternationaltradefair.com (англійською мовою). 

09.02.2018 10:37