До уваги суб’єктів туристичної діяльності. UITT «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм-2018»

28-30 березня 2018 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Україна) відбудеться найбільш значуща і масштабна подія туристичної галузі України – 24-а міжнародна туристична виставка UITT «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм», організаторами якої є ДП «Прем'єр Експо» (Україна) та ITE Group Plc (Великобританія).

Цього року на UIТТ-2018 планується участь понад 200 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, готелів, транспортних агенцій, страхових компаній, представництв багатьох країн світу.

UITT – дзеркало галузі: тут збираються найкращі туристичні оператори, національні офіси, міжнародні представництва, перевізники, презентуються останні новинки, проводяться численні наукові семінари, освітні програми та конференції, розглядаються гострі проблеми і визначаються перспективи подальшого розвитку, створюються нові продукти, укладаються контракти на майбутній період.

Виставка UITT «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм», знову як і завжди, продовжить традицію акцентування на культурно-туристичному потенціалі України, ознайомленні вітчизняних та зарубіжних відвідувачів з принадами українських міст і регіонів. Збере під одним дахом професіоналів туристичного ринку національного і міжнародного рівня, стане живим епіцентром переговорів, зустрічей, обміну думками та пропозиціями.

Запрошуємо суб’єктів туристичної діяльності області презентувати власний туристичний продукт на стенді Івано-Франківської області. За додатковою інформацією звертайтеся в управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації,  тел. 55 19 25, 55 22 23, e-mail: ertd@ukr.net.

Деталі проведення заходу за посиланнями: www.uitt-kiev.com, https://www.facebook.com/UITT.Kyiv

 

08.02.2018 16:21