Шановні прикарпатці!

news-image

Щороку 22 січня ми відзначаємо величне національне свято – День Соборності України. Та цьогоріч збіглися у часі дві важливі події української історії. Це – проголошення 100 років тому незалежності першої у ХХ столітті української держави – Української Народної Республіки та проголошення рівно через рік Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Водночас мусимо пам’ятати, що 22 січня минає чотири роки з початку найбільш трагічного періоду Революції Гідності, коли у наші дні український народ поклав перші життя за свій демократичний вибір. Саме у цей день загинули Герої Небесної Сотні – Герої України Сергій Нігоян та Михайло Жизневський.

Пам’ятаймо їх та тих Героїв, які захищають нашу державу від російського агресора сьогодні. Пам’ятаймо уроки столітньої давнини і усвідомлюймо, що національна єдність є обов’язковою передумовою не тільки успішного протистояння агресії Росії, а й становлення України.

Вірмо, що і Крим, і тимчасово окуповані території Донецької і Луганської областей – це також Україна, на цій землі обов’язково буде встановлено мир і відновлено українську владу.

Для всього світу Україна – це незалежна, соборна, суверенна європейська держава. Такою вона буде залишатися й надалі, незважаючи на всі старання ворога. Тому сьогодні, як ніколи, ми маємо бути єдиними. Саме так ми подолаємо всі негаразди та зробимо Україну сильною та заможною.

Будьмо мудрими і розсудливими, виваженими в думках та ідеях. Нехай цей день принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови нашої держави!

Слава Україні!

 

Голова обласної державної адміністрації                        Олег Гончарук

22.01.2018 10:34