На Прикарпатті відзначили 109-ту річницю від дня народження голови Проводу ОУН Степана Бандери

news-image
Уже традиційно, у перший день нового року, в селі Старий Угринів Калуського району, з нагоди 109-ї річниці від дня народження голови Проводу ОУН, Героя України Степана Бандери відбулися поминальна панахида і віче.

На малій батьківщині Провідника Організації Українських Націоналістів зібралися десятки краян серед яких і заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, керівники політичних та громадських організацій, учасники антитерористичної операції.

Під час заходу присутні помолилися за упокій душі Степана Бандери, а представники влади поклали вінки і квіти до підніжжя його пам’ятника.

Висловлюючи слова пошани Степану Бандері, Ігор Пасічняк наголосив на величі постаті провідника, та зазначив, що його вклад у розвиток та формування українського духу відчутний і понині.

Варто зазначити, що урочистості з нагоди вшанування пам’яті голови Проводу ОУН Степана Бандери відбулися в Івано-Франківську та інших населених пунктах області. 

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

02.01.2018 10:08