У наступному році Івано-Франківська область долучиться до туристичного маршруту гастрономічного туризму «Смак українських Карпат»

news-image
На Івано-Франківщині у 2018 році заплановано проведення інформаційних та навчальних заходів для виробників екопродукції, суб\'єктів туристичної діяльності, рестораторів з метою долучення до туристичного маршруту гастрономічного туризму «Смак українських Карпат».

Гастрономія Українських Карпат у 2018 році буде серед трендів та пріоритетів у гостей Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької областей.

Карпати давно відомі своїми традиційними делікатесами, серед яких домашні сири, м’ясні вироби, карпатський мед, білі гриби тощо. А сьогодні все це поєднано в цілі тури для гурманів.

Туристи, що відвідують Українські Карпати, все більше прагнуть долучитись до традицій, культури краю та прагнуть відвідувати не лише популярні міста з їх колоритом, палацами та замками, музеями, фестивалями, але й зробити візити на окремі підприємства, які можуть познайомити їх з традиціями виробництва, технологіями і звісно смаком продуктів.

За сприяння громадської спілки «Карпатський смак» сформовано ініціативу, коли не туроператор визначає куди їхати туристам, а самі виробники об’єднали зусилля для залучення туристів з метою формування культури споживання натуральних продуктів, зростання привабливості та атрактивності турів, зростання популярності сіл, де вони розташовані.

Громадська спілка «Карпатський смак» планує у 2018 році на Івано-Франківщині провести інформаційні та навчальні заходи для виробників продукції,туроператорів, рестораторів з метою залучення нових суб'єктів до туристичного транскордонного маршруту гастрономічного туризму «Смак українських Карпат».

Слід відзначити, що серед переваг у залученні туристів на ферми та господарства є не лише створення нових ринків і каналів збуту продукції, але й посилення брендів виробників локальних продуктів, збільшення сплати податків для місцевих бюджетів та формування привабливості територій.

Наразі кластер, зокрема, включає: село Нижнє Гусне (сироварня «Еко-Газда») - Львівщина, села Нижнє Селище (Селиська сироварня, еко-ферма Зелений Гай), Нижня Апша (ферма Розтока) - Закарпаття, села Микуличин (ферма «Зелений Яр»), Спас (кооператив «Чиста флора»), Середній Угринів (господарство ТМ «Кузишин»), м. Долина (ферма Еко Карпати) – Івано-Франківщина.

Очікується збільшення і розширення кількості господарств та приєднання закладів громадського харчування, що пропонуватимуть меню з продуктів, що походять з Українських Карпат.

Ключова перевага, яку отримають туристи, це можливість набути новий досвід через спілкування з виробником, доторкнутись до культури традиційного виробництва та споживання натуральних продуктів.

 

07.12.2017 08:35