До уваги представників вищих навчальних закладів, громадських організацій області. Міжнародна конференція «Роль та можливості для університетів у Європейській Стратегії для Дунайського регіону»

У рамках участі України в Європейській Стратегії для Дунайського регіону (ЄСДР) 8-9 грудня 2017 року в м. Чернівці відбудеться міжнародна конференція «Роль та можливості для університетів у Європейській Стратегії для Дунайського регіону».

Метою конференції є  активізація участі університетів у регіональному розвитку та посилення наукового співробітництва України, використовуючи стратегічний підхід Смарт спеціалізації, розроблений за участі European Commission department for regional and urban policy (департамент регіональної та муніципальної політики Європейської Комісії), Об’єднаного дослідницького центру (EU Science Hub - Joint Research Centre).

Захід організовується Українським інститутом міжнародної політики спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерством освіти і науки України за підтримки німецького Фонду Ганса Зайделя. 

Додаткова інформація за посиланням: http://www.uiip.org.ua.

04.12.2017 17:07