Міжнародна виставка продуктів та їжі високої якості «EKOGALA»

Місцеве самоврядування Підкарпатського Регіону запрошує взяти участь у Міжнародній виставці продуктів та їжі високої якості «EKOGALA», яка відбудеться 8-9 грудня 2017 року в експозиційному та конгресному центрі G2A Arena Podkarpackie Region (Польща).

Це найбільша у Центральній Європі виставка, унікальна по своїй тематиці, що спеціалізується на таких термінах, як органічні продукти, традиційний сільський туризм, а також на лікуванні травами, популяризації знань про лікарські рослини та їх вплив на здоров'я людини.

Це також важливе місце зустрічі для підприємців, які шукають партнерів для співпраці, обміну досвідом, експертних панелей та конференцій.

EKOGALA - це велика група експонентів та надзвичайна атмосфера. Щороку близько 10 000 людей відвідують багату програму EKOGALA. Ярмарок супроводжується конференціями та майстер-класами, дегустаціями, конкурсами, шоу та кулінарними презентаціями.

З умовами участі та формою для реєстрації можна ознайомитися на сайті: www.ekogala.eu

Останній день для реєстрації учасників 17 листопада 2017 року. Виставковий простір та вхід для відвідувачів є безкоштовними.

14.11.2017 11:33