Всеукраїнський фестиваль «Герої Базару»

19 листопада в с. Базар Житомирської області буде проведено Всеукраїнський фестиваль, спрямований на підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення, «Герої Базару».

Мета проведення заходу - підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення; виховання української молоді у дусі національних традицій, духовності та патріотизму; формування свідомої громадянської позиції.

Основні завдання заходу: формування української ідентичності, світоглядних цінностей молоді, популяризація культурних та мистецьких традицій українського народу.

Закладення основ для формування нової молодіжної генерації – високосвідомої, духовної, освіченої та патріотичної шляхом пізнання свого народу, його історії, культури, традицій, звичаїв, як наслідок пізнання самих себе; підтримка національних традицій духовності українського народу; сприяння формуванню здорових моральних цінностей у суспільстві; підтримка активної громадянської позиції, української державотворчої ідеї; поширення інформації про Україну та її історію; формування почуття національної гідності та національної перспективи.

У сучасних умовах захід є актуальним для молодих людей різного віку, асоціюється з духом високого патріотизму, здоровим способом життя, високими моральними цінностями та розвитком української культури і духовності. Фестиваль залучає провідних українських виконавців національної та патріотичної музики, місцевих фольклорних колективів.

За детальною інформацією можна звертатись до відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту, тел. (044) 246 62 35

13.11.2017 15:30