Щодо навчальної програми «EXPORT REVOLUTION. Ukraine»

Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку запускає дворічну навчальну програму для експортерів «EXPORT REVOLUTION. Ukraine».

Навчальна програма поєднує онлайн-вебінари, а також групові онлайн та офлайн тренінги з розглядом конкретних кейсів компаній-учасниць, та завершиться навчальною поїздкою до Естонії.

Програма розділена на 2 рівні:

1) Базовий - для експортерів-початківців, що не мають досвіду в експорті та лише планують експортувати (онлан-вебінари);

2) Просунутий - для компаній, які вже експортують та бажають покращити свої експортні результати, або ж знаходяться на етапі готовності до експорту (відеомодулі з домашніми завданнями і практичними онлайн та офлайн зустрічами, з розбором кейсів та домашніх завдань учасників, а також заключна поїздка до Естонії (участь у навчальному турі до Естонії у травні  2018 року передбачає самостійне покриття учасниками витрат на транспорт та проживання).

Прийом заявок на участь на обидва рівні програми (базовий та просунутий ) розпочнеться на сайті Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку (https://epo.org.ua) з 7 листопада 2017 року та триватиме:

-  до 14 листопада 2017 р. для початкового рівня (можуть подаватись всі зацікавлені у експорті компанії);

-  до 17 листопада 2017 р. для просунутого рівня (зможуть подаватись компанії, котрі пройдуть тест на готовність до експорту та наберуть відповідну кількість балів).

Відбір компаній для участі, а також реалізацію навчальної програми буде здійснено Інститутом маркетингу Естонії. Навчання триватиме з листопада 2017 року по травень 2018 року. Мова заходу, програма, комунікація, а також всі матеріали будуть на англійській мові, отже рекомендуємо залучати представників компаній, які володіють англійською мовою на рівні не нижче середнього.

З програмою занять та кураторами програми можна ознайомитись за посиланням: https://www.exportrevolution.org.ua.

Презентація керівника програми пані Ану-Малл Наарттс, що була показана під час анонсу програми доступна за посиланням: https://issuu.com/epoukr/docs/export_revolution_ukraine_launch

У разі виникнення запитань, просимо звертатись до Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку: education@epo.org.ua; +380 67 828 20 34.

 

13.11.2017 14:48