Всеукраїнський форум «Координація через діалог»

Міністерство молоді та спорту України спільно з департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації з 05 по 06 грудня 2017 року у м. Вінниця проводить Всеукраїнський форум, спрямований на налагодження співпраці між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та громадськими об’єднаннями з питань національно-патріотичного виховання, «Координація через діалог».

Метою проведення заходу є обговорення сучасного стану національно-патріотичного виховання дітей та молоді в областях України, обмін досвідом щодо формування координаційних рад при обласних, районних державних адміністраціях та міських радах міст обласного значення, створення та впровадження програм національно-патріотичного виховання.

До участі у форумі запрошуються члени координаційних рад з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді при державних адміністраціях, представники органів державної влади та громадських об’єднань національно-патріотичного спрямування.

Відшкодування витрат на проживання та харчування здійснюється за рахунок організаторів. Витрати на проїзд відшкодовуються за рахунок відряджаючої сторони.

Зареєструватись на захід можна за посиланням.

Просимо заповнити заявку до 17 листопада 2017 року.

Учасники які будуть відібрані на захід, будуть проінформовані 30 листопада 2017 року.

Контактна особа: заступник начальника відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації Гайдей Анастасія Вікторівна, тел.: (0432) 56-20-24.

 

10.11.2017 13:45