Олег Гончарук взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення 130-ліття Дмитра Вітовського

news-image
Сьогодні, у день святого Великомученика Димитрія, у селі Медуха Галицького району відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 130-ї річниці від дня народження Державного секретаря уряду ЗУНР, першого міністра Збройних сил ЗУНР Дмитра Вітовського.

Віддати шану славному прикарпатцю приїхали голови обласної та районної державних адміністрацій Олег Гончарук та Микола Попович, делегація з Львівської області, учасники бойових дій, ветерани УПА, учнівська молодь, а також вихованці Львівського військового ліцею імені Героїв Крут і Прикарпатського військово-спортивного ліцею з м. Надвірна та сотні жителів села.

Вітаючи присутніх, Олег Гончарук розповів про те, як у ніч на 1 листопада 1918 року українські стрілецькі частини під командуванням Дмитра Вітовського без жодного пострілу взяли під контроль найважливіші установи Львова.

«Маю за честь сьогодні спільно із вами вшанувати пам'ять і подвиг цього славного галичанина, уродженця села Медуха, – зазначив очільник області. – Переконаний, що вклад  Дмитра Вітовського у відновлення української державності переоцінити неможливо, а його героїзм і звитяга є хорошим прикладом для сучасних героїв, які боронять нашу землю від агресора».

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

08.11.2017 16:01