До уваги органів місцевого самоврядування малих міст та громадських організацій. Проект «Малі міста – великі враження».

Міністерство культури України ініціює проект «Малі міста – великі враження».

У рамках проекту, шляхом проведення відкритого конкурсу, буде відібрано шість об’єднаних територіальних громад або малих міст для впровадження пілотних культурних стартапів (ексклюзивних культурних подій), що пов’язані із культурною спадщиною, реалізація яких сприятиме подальшому культурно-економічному розвитку територій. Пілотний культурний стартап не передбачає проведення реставраційних робіт.

Переможці конкурсу – учасники проекту отримають фінансову підтримку у розмірі не менш ніж 500 тис. грн. для реалізації проекту  а також  методичну допомогу в наступному: розробка ексклюзивної ідеї, розробка концепції стартапу, супровід під час реалізації, маркетинговий супровід проекту.

Пропозиції до експертної ради можуть подавати: органи місцевого самоврядування малих міст, об’єднаних територіальних громад, організації і об’єднання незалежно від форми власності та підпорядкування, які є юридичними особами і відповідно до своїх статутних завдань здійснюють реалізацію заходів у сфері культури і мистецтва, метою яких не є отримання прибутку.

Документи на конкурс подаються в електронному та паперовому вигляді:

до 30 листопада 24.00 в електронному вигляді на електрону адресу: icultur@ukr.net

до 2 грудня 17.00 у паперовому вигляді за адресою:

Міністерство культури України. Конкурс «Малі міста – великі враження», 01030 м. Київ, вул. Івана Франка, 19.

Додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою: icultur@ukr.net

Деталі за посиланням: 

07.11.2017 14:45