Олег Гончарук: Відкриття нових заводів на Прикарпатті свідчить про зростання економіки

news-image
Таку думку висловив голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук під час урочистого відкриття заводу ТОВ «Унібрук» у селищі Вигода Долинського району, який виготовлятиме вироби з бетону для будівництва, зокрема, бруківку тротуарну, бордюри тощо.

Також участь у заході взяли народний депутат України Анатолій Матвієнко, депутати обласної ради Руслан Осташук та Богдан Ленігевич, керівники району та гості.

«Введення в дію нового заводу створить умови для комплексної розбудови дорожньої інфраструктури населених пунктів області, – зазначив Олег Гончарук. – Коли три роки тому велися розмови про те, що Івано-Франківщина має стати лідером та показувати приклад щодо ведення бізнесу та розвитку економіки в цілому, ми напрацьовували багато варіантів для втілення таких задумів. Так ми створили інвестиційну платформу «Єврокарпатська ініціатива». Тож зараз приємно констатувати, що за такий короткий період часу наша область має хороше сполучення з найближчими обласними центрами, зокрема, зі Львовом та Чернівцями. Ми й надалі працюємо в цьому напрямку. А відкриття такого потужного заводу як «Унібрук» – стане ще одним кроком у цій нелегкій справі розбудови краю».

Засновники ТОВ «Унібрук» - Олег Кисельов, Володимир Гурко та керівник заводу Сергій Літвінов наголосили, що завод оснащений високотехнологічним німецьким обладнанням, яке значно спростить навантаження для персоналу.

Своєю чергою Анатолій Матвієнко відзначив важливість створення в селищі Вигода нових робочих місць. Це є дуже важливим, адже завдяки роботі заводу до місцевих бюджетів надходитиме більше коштів.

Опісля для гостей свята провели пізнавальну екскурсію, під час якої наочно продемонстрували весь процес виробництва продукції.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

03.11.2017 16:58