На Івано-Франківщині відкрили черговий відбудований після повені міст

news-image
Сьогодні у с. Цінева Рожнятівського району відбулося урочисте відкриття мосту через річку Дуба, який було зруйновано повінню 2008 року. Участь у відкритті інфраструктурного об’єкту взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, народний депутат України Анатолій Дирів, директор департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА Назарій Іванів, керівники району.

«Завдяки впровадженню реформи децентралізації у громадах з’явилася можливість спрямовувати фінансові ресурси на вирішення нагальних питань, у тому числі, і на будівництво автошляхів, - зазначив Олег Гончарук. - Окрім того, для розвитку дорожньої інфраструктури України створено Дорожній фонд, а для фінансування проектів регіонального розвитку працює Державний фонд регіонального розвитку. Варто наголосити, що Івано-Франківщина – єдина з областей, де понад 70-80 відсотків коштів ДФРР останні роки спрямовуються на ремонт доріг та відновлення мостів».

Зазначимо, що роботи із реконструкції мосту розпочалися у 2016 році. Задля цього із Державного бюджету цьогоріч виділено 1 500 тис. грн, в 2016 році – 798 тис. грн. Для будівництва берегоукріплювальних споруд лівого берега р. Дуби, нижче автодорожнього моста в с. Цінева, з обласного бюджету (ОФОНПС) виділено 1 080 тис. грн.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

02.11.2017 17:34