Олег Гончарук: День захисника України – данина пам’яті усім, хто віддав життя за вільну Україну

news-image
Сьогодні в Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка відбулися урочистості з нагоди відзначення День захисника України та 75-ої річниці створення УПА.

Глядачам, серед яких були і вояки УПА, учасники АТО, волонтери, представники обласної влади  та жителі Прикарпаття, презентували концертну програму за участю відомих творчих та аматорських колективів краю.

Цього дня захисників зі святом привітали  голова облдержадміністрації Олег Гончарук та голова обласної рад Олександр Сич.

«Традиційно, у день Святої Покрови, ми вшановуємо українських героїв, усіх, хто в різні часи боровся за рідну землю та її незалежність, - зазначив очільник Прикарпаття. -  В цей день ми згадуємо славне українське козацтво, схиляємо голови перед продовжувачами їхньої справи – вояками Української Повстанської Армії та вклоняємося усім, хто в ці хвилини стоїть на захисті територіальної цілісності нашої держави».

Керівник області побажав усім міцного здоров’я, мирного неба, у родинах затишку, а на військовій службі  - успіхів на благо народу.

Варто додати, що під час урочистостей учасникам АТО вручили відзнаки «За бойову звитягу», а ветерани Української Повстанської Армії отримали почесні нагороди. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

13.10.2017 15:30