ТУРИСТИЧНИЙ ФОРУМ ФРАНКІВЩИНИ

10 жовтня в Івано-Франківську відбудеться туристичний форум, який має на меті напрацювати шляхи розвитку туристичного бізнесу в регіоні та об’єднати задля цього гравців туристичної індустрії.

Учасники форуму дізнаються про сучасні тренди розвитку туристичного бізнесу, можливості розвитку бізнесу від ЄБРР, а також досвід розвитку туристичного бізнесу шляхом об’єднання від найпопулярніших туристичних дестинацій.

Під час форуму відбудеться панельна дискусія за модерації екс-міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Шеремети. Дискусія передбачає обговорення стану справ і знаходження рішень щодо розвитку туристичного бізнесу в регіоні разом з Іваном Ліптугою, радником Міністра економічного розвитку та туризму України та президентом Національної туристичої організації України, Кейді Ворд, головним радником з питань врядування проекту ПРОМІС, Юрієм Филюком, співзасновником «Тепле Місто», Оксаною Федорович, головою Туристичної асоціації Івано-Франківщини, Андрієм Дзвінчуком, головою правління Інституту розвитку Яремчанського краю та представником Асоціації готельєрів Яремчанщини, Маргаритою Бойко, генеральним директором ТОВ «Фірма Надія».

Місце проведення: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності 40, готель «Надія». Реєстрація о 09:00.

Організатор: Центр підтримки бізнесу на базі Клубу Ділових Людей у м. Івано-Франківськ у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР.

Програма форуму: goo.gl/8PjYzp

 

Контактна особа для акредитації - Леся Соколик, тел.: (099) 261 61 86, emaillesia.sokolyk@bc-club.org.ua

 


 

 

09.10.2017 15:20