Шановні освітяни!

news-image
Щороку в щедру осінню пору ми вшановуємо людей, котрі нелегкою своєю працею навчають і виховують молоде покоління, благословляючи в доросле життя.

Учитель для учнів є тим життєдайним променем, якого нічим не замінити, бо він наповнює юну душу запалом до пізнання, навчає мислити, дивитися й бачити, сприймати та інтерпретувати.

Завдяки Вашим старанням ми пишаємося юними талантами, переможцями всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних змагань, котрі прославляють рідне Прикарпаття на освітянському просторі України та за її межами. Саме Ви виявляєте в наших дітях обдарування до науки, мистецтва, спорту, технічної творчості та професійної майстерності. Ви формуєте їх світогляд, навчаєте бути справжніми громадянами й патріотами Української держави.

Тож прийміть щиру вдячність за обрану благородну працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро й щедрість душі. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії, а кожен день повниться радістю та успіхами. Хай здійснюється Ваші мрії в ім'я щасливого майбутнього України! 

 

Голова обласної
державної адміністрації       Олег Гончарук

 

 

           Голова
           обласної ради      Олександр Сич

 

 

01.10.2017 08:00