На Рожнятівщині відкрито сучасний дошкільний навчальний заклад «Світанок»

news-image
Сьогодні у селищі Брошнів-Осада Рожнятівського району відбулася довгоочікувана подія – відкриття та освячення приміщення ДНЗ «Світанок».

Привітати громаду та перерізати символічну стрічку прийшли голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук та народний депутат України Анатолій Дирів, директори департаментів ОДА – будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Назарій Іванів, освіти, науки та молодіжної політики Віктор Кімакович, керівники району та селища, місцеві підприємці.

«Всі ми знаємо, що 17 років цей заклад не функціонував, а приміщення і басейн були законсервовані. Побачивши потребу відновлення цього дитячого садка, ми прийняли спільне рішення – розпочати його капітальний ремонт. Сьогодні ми бачимо результат – сучасний дошкільний навчальний заклад, обладнаний відповідно до найвищих стандартів, готовий приймати діток у своїх стінах», - наголосив очільник області.

Принагідно зазначимо, що ремонтні роботи активно велися впродовж двох років. У закладі встановлено системи електропостачання, опалення, водопостачання та водовідведення, споруджено модульну котельню, огорожу та проведено благоустрій території.  На виконання цих робіт за рахунок коштів державного,  обласного,  районного бюджетів та бюджету Брошнів-Осадської селищної ради було виділено понад 10 мільйонів гривень.

Зауважимо, що після проведеного капітального ремонту понад 120 дітей зможуть відвідувати заклад. У ньому також функціонуватимуть басейн та сучасні спортивні майданчики.  

Громада селища подякувала представникам влади, благодійникам та виконавцям будівельних робіт. Після привітань та слів вдячності місцевий священик Володимир Майка освятив заклад. Разом з керівниками та гостями свята до садочка зайшли маленькі вихованці «Світанку».

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

13.09.2017 19:48