День участі України в реалізації стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону

7 вересня 2017 р. в м. Одесі програма “U-LEAD з Європою” та ГО “Центр регіональних досліджень” (Одеса, Україна) за участі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, спільно з Одеською обласною державною адміністрацією, Одеською обласною радою та з асоціацією “Дунайський форум громадянського суспільства” (Відень, Австрія) проводять День участі України в реалізації стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону.

Метою заходу є консолідувати та скоординувати зусилля ключових учасників реалізації Стратегії на центральному та регіональному рівні врядування та організацій громадянського суспільства і експертної спільноти, а також привернути увагу європейських колег до проблем та пріоритетів розвитку Дунайського регіону на території України.

Очікується, що у заході візьмуть участь представники Європейської Комісії, координатори кількох пріоритетних напрямів Дунайської стратегії, представники органів державної влади (ключових міністерств, обласних державних адміністрацій, Верховної Ради України) та місцевого самоврядування Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей, які разом з Одеською областю входять до Дунайського регіону, а також представники наукової та експертної спільноти.

Контактна інформація за телефонами: (048)743 08 12, 067 695 93 12.

E-mail: igor_studennikov@ukr.net,  savrukm@gmail.com.

04.09.2017 13:18