Всеукраїнська Патріарша проща зібрала тисячі паломників у Крилосі

news-image
Сьогодні в селі Крилос Галицього району відбулася щорічна Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої. Священну літургію очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук).

Помолитися разом з тисячами віруючими прийшли і голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, його заступники Ігор Пасічняк та Ярослав Паранюк, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, керівники структурних підрозділів ОДА, керівники районів, а також численні митрополити та священнослужителі УГКЦ.

Сьогоднішні молитви паломників розпочалися ще з опівночі. Так, перед Архієрейською Божественною літургією християни мали можливість почути науку про історію ікони Матері Божої, опісля представники Івано-Франківської духовної семінарії провели нічні чування. Також відбулася євангелізаційно-мистецька програма для молоді.

Під час Архієрейської Божественної літургії присутні помолилися за мир та єдність українського народу. Зокрема, просили у Бога здоров’я для учасників Антитерористичної операції та їхніх сімей, зміцнення віри та мужності бійців під час оборони територіальної цілісності нашої держави. Окремо згадали всіх, хто віддав за Україну найдорожче – своє життя.

Звертаючись до паломників, Блаженніший Святослав акцентував на тому, що в цей не легкий для країни час, духовенство йде пліч-о-пліч з військовими, підтримує їх молитвою, щирою вірою у перемогу добра над злом та надією на мирне майбутнє у цілому світі.

На завершення Божественної літургії Глава УГКЦ уділив усім повний відпуст, а присутні виконали гімн «Боже Великий, Єдиний».

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

06.08.2017 13:32