До уваги органів місцевої виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних, комунальних установ чи організацій. Оголошено конкурсний відбір проектів регіонального розвитку

Оголошено конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики - Підтримка регіональної політики України.

Конкурсний відбір проектів здійснюватиметься відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 р. № 827.

Загальна сума коштів, які спрямовуються для реалізації вищезгаданих проектів регіонального розвитку, складає 600,75 млн. грн.

Обсяг фінансування проекту регіонального розвитку, що подається для конкурсного відбору, не може перевищувати граничну суму, вказану у програмах регіонального розвитку, схвалених постановою Кабінету міністрів України від 07.10.2015 р. № 821.

Проекти-переможці конкурсного відбору визначаються на основі рішення конкурсної комісії. Строк, протягом якого приймаються проекти для участі у конкурсі – до 1800 27 вересня 2017 року.

Документи для реєстрації проектів подавати в паперовій та електронній формі на адресу:

01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9;

e-mail: minregion@minregion.gov.uaProkopenkoHP@minregion.gov.ua.

Контактні телефони: (044) 278-49-52.

Деталі за посиланням:

http://www.minregion.gov.ua/press/news/rozpochavsya-konkursniy-vidbir-proektiv-regionalnogo-rozvitku-yaki-mozhut-realizovuvatisya-za-rahunok-koshtiv-derzhavnogo-byudzhetu-otrimanih-vid-yevropeyskogo-soyuzu/

 

28.07.2017 10:31