Розпочалась реєстрація на участь у проекті «Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща»

З 3 по 8 вересня 2017 року у м. Запоріжжя (о. Хортиця) за участю представників української та польської молодіжних громадських і державних організацій відбудеться проект «Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща».

Організатори заходу Міністерство молоді та спорту України спільно з Громадської організацією "Добросвіт" (Україна) та Association SFERA Poland (Польща).

Мета проекту: розвиток громадської активності молоді та підвищення рівня участі молоді у молодіжних заходах. Проект дозволить створити платформу для взаємодії молодіжних працівників та громадських лідерів України та Польщі у сфері молодіжного роботи, налагодити спільну роботу на міжнародному рівні.

Робоча мова проекту – англійська.

Для участі у проекті необхідно до 31 липня 2017 року включно надіслати резюме та мотиваційний лист (не більше 1 сторінки) на електронну адресу ngo.dobrosvit@gmail.com з поміткою "Українсько-Польські обміни". Організатори проекту покривають витрати на проживання, харчування та проїзд учасників.

Детальну інформацію щодо проекту можна знайти в інформаційній довідці про проект>>>.

З питань щодо організації та проведення заходу звертатись до координатора проекту Марії Теслюк (тел: +38 099 123 61 16, e-mail: ngo.dobrosvit@gmail.com).

12.07.2017 13:48