12 серпня в Івано-Франківську пройде всеукраїнська акція «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну»

Проходить всеукраїнська акція «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну» за підтримки ГО «Ти не один». Її ініціатором є 15-річна художниця з прифронтового міста Покровськ Донецької області Лілія Дорошенко.

Зазначена акція має на меті розширити коло людей в усіх регіонах України, охочих приєднатися та своїми діями підтримати гасло акції «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну».

Всеукраїнська культурно-мистецька, патріотична акція розпочнеться 31 липня цього року в м. Дніпро, пройде в усіх обласних центрах країни і закінчиться 24 серпня, у День незалежності України, у прифронтовому місті Покровськ Донецької області.

Впродовж цього часу передбачається провезення виконаної дітьми та дорослими Картини Миру (близько 10 000 дорослих та дітей), закріпленої на автомобілях, усіма регіонами України та проведення масштабного презентаційно-мистецького заходу на центральній площі міста.
В рамках заходу будуть проведені благодійні аукціони українських художників під гаслом «Мистецтво лікує» (кошти від реалізації кожної картини буде перераховано на лікування воїна АТО, дані про якого нададуть військові) та майстер-класи з малювання.

В Івано-Франківську акція розпочнеться 12 серпня 2017 року о 18.00 год.

11.07.2017 16:13