Міжнародна акція «Форум Української молоді діаспори «Дніпро 2017»

З 21 по 26 серпня 2017 року відбудеться Міжнародна акція, спрямована на формування патріотичної свідомості молоді «Форум української молоді діаспори «Дніпро 2017», організаторами якої є Міністерство молоді та спорту України спільно з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, Дніпропетровською обласною радою, Дніпровською міською радою та Світовим Конгресом Українських Молодіжних Організацій.

Основним завданням заходу є об’єднання керівників українських молодіжних громадських організацій діаспори та згуртування навколо ідеї консолідації світового українства заради підтримки та допомоги Україні, а також розбудови міжнародних діаспорних структур, зміцнення та налагодження міжнародних зв’язків із молоддю, громадськими та культурними діячами.

21-23 серпня 2017 р.  офіційна частина, Річні збори СКУМО.

22 серпня 2017 р. Офіційне відкриття Форуму заплановано о 17.00 годині в Дніпропетровському академічному українському музично-драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка.

22 і 23 серпня 2017 р. засідання тематичних сесій за участі міжнародних експертів та запрошених гостей.
24-26 серпня 2017 р. триватиме неофіційна частина програми, яка складатиметься з тренінгів, семінарів, зустрічей та майстер класів. Неофіційна частина ФУМД передбачена тільки для участі представників молоді діаспори віком 18-30 років.

Реєстрація відкрита для всіх бажаючих  http://fumd.skumo.org/

Реєстрація учасників триває до 01 серпня. 

Участь у Форумі можлива за наявності відповіді-підтвердження від організаторів. Пріоритет надаватиметься представникам організацій та інституцій, які мають найкращу практику ведення своєї діяльності на благо України та співпраці з діаспорою.

Витрати на проживання та харчування учасників покриваються за рахунок організаторів заходу.

10.07.2017 14:37