Спільно з Патріархом Філаретом тисячі прочан молилися за мир та злагоду в Україні

news-image
Сьогодні, 7 липня, у день Різдва Іоана Предтечі, в рамках щорічної Всеукраїнської прощі у древньому чоловічому Хресто-Воздвиженському соборі Манявського монастиря відбулося багатотисячне Богослужіння. Літургію традиційно очолив Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату – Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Спільно з парафіянами храму та паломниками в урочистій молитві взяли участь голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук з дружиною Людмилою та донькою Валентиною, голова обласної ради Олександр Сич, їхні заступники, голови райдержадміністрацій та інші посадовці.

Під час святкового Богослужіння віряни помолилися за військовослужбовців, які щодня ризикують життям, захищаючи рідну землю на Сході держави, а також відновлення миру і збереження цілісності та суверенітету України. До слова, після завершення священної літургії очільник Української Православної Церкви відзначив 16 військовослужбовців, які брали участь у Антитерористичній операції, медалями за жертовність та любов до України.

«Це свято, як і всі інші, нагадує нам про Бога, вічне життя, наші гріхи і про те, що потрібно від них очищатися. Сьогоднішньою літургією ми закликаємо усіх до покаяння. Молимося за це, а також за перемогу, мир, злагоду та благополуччя», - зазначив Філарет.

Довідково: Манявський чоловічий монастир був заснований святим преподобним Йовом Княгицьким (Іовом Манявським) у 1606 році. Його насельниками були видатні історичні постаті: Іван Вишенський і Захарія Копистенський. Тут похований гетьман України Іван Виговський.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

07.07.2017 16:05