Захистимо Україну разом!

Строкова служба/Підсумки весняного – 2017 року призову громадян на строкову військову службу

Область повністю виконала встановлені завдання з призову.

На строкову військову службу під час весняного призову було призвано 450 юнаків з області, які вже проходять строкову службу у військових частинах Сухопутних військ ЗСУ, а також Національній гвардії та Держспецтрансслужбі України. Близько 150 юнаків і дівчат відібрані кандидатами до вступу у ВВНЗ.

В кращу сторону по підготовці, організації і проведенню призову та відправок команд у війська відмічаються: Надвірнянський РВК (військовий комісар підполковник Луцюк Сергій Степанович), Коломийський ОМВК (військовий комісар підполковник Копадзе Юрій Анатолійович), Тисменицький РВК (військовий комісар підполковник Діденко Олександр Леонідович), Верховинський РВК (військовий комісар підполковник Кочмарський Ростислав Тарасович).

З метою належного контролю за якістю виконання планового завдання призову на строкову військову службу весною 2017 року обласна призовна комісія двічі повторно перевіряла результати діяльності Галицької, Рожнятівської, Городенківської, Снятинської та Рогатинської районних, повторно Калуської, Косівської районних, Івано-Франківської і Коломийської міських призовних комісій.

03.07.2017 13:51