Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури

Енергоефективність/Дані щодо енергоспоживання у будівлях бюджетних установ області для ЕСКО-механізму

м. Калуш Виставкова залаБібліотека-філія для юнацтваБудинок культури ім. А. МогильницькогоДитяча музична школапатрульна рота, воєнна частина 1241Дитяча поліклініка Калуської ЦРЛВиконавчий комітет Калуської міської радиДитячо-юнацька спортивна школаДНЗ БарвінокДНЗ ЖуравликДНЗ Золотий ключикДНЗ КалинкаДНЗ ЛастівкаДНЗ РосинкаДНЗ Чебурашка, ДНЗ Червона шапочка, ДНЗ ЯгідкаЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ №3_(1)ЗОШ №4, Жіноча консультація Калуської ЦРЛЗОШ №7.ДНЗ СтрумочокЗОШ №8ЗОШ №9Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка, ЗОШ №11Калуська стоматологічна поліклінікаЗОШ №5Калуський міський центр фізичного здоровя населення Спорт для всіхДитячо-юнацька спортивна школа СокілКЗ Добродія КалуськаКраєзнавчий музей та арт-галареяКалуський міський центр первинної медико-санітарної допомогиМузей-оселя родини І. ФранкаНародний дім ПросвітаНВК ЗОШ 10 ліцейБасейн ПосейдонПалац культури МінералМеморіальний музей Калуська вязницяПНЗ Кімната школяра, Управління з питань надзвичайних ситуаційФіліал дитячої поліклініки Калуської ЦРЛПалац культури ЮністьЦентральна бібліотека ім. Т. ШевченкаЦХТДЮМЦентр науково-технічної творчості учнівської молодіКалуська ЦРЛЦентральна дитяча бібліотекаУправління освіти.

сел. Богородчани ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ЦРЛ, Палац культури, Солотвинська РЛ, Солотвинська РД (туб.від.)

м. Болехів (Додаток. Установи міської ради)

м. Бурштин (Додаток)

Верховинський район (Верховинська ЗОШ, Ільцівська ЗОШ І-ІІІ ст)

Галицький район 

(медичні заклади: Межигiрцi ФАПНiмшин ФАППоплавники ФАППукасiвцi ФАПСуботiв ФАПТемерiвцi ФАП,Тумир ФАПТустан АЗПСМХохонiв ФАПШевченкове ФАПБишiв ФАПБлюдники АЗПСМБовшiв АЗПСМБрин ФАПВiкторiв АЗПСМ(1)Вiкторiв АЗПСМГанiвцi ФАПДелiїв ФАПДемешкiвцi ФАПДорогiв ФАПДубiвцi АЗПСМЗаднiстрянськ АЗПСМКiнчаки ФАПКомарiв АЗПСМКремидiв ФАПКрилос ФАПКурипiв ФАПЛани ФАПМарiямпiль АЗПСММединя АЗПСМзагальна інформація;

заклади культури: Галицька музична школа, відділ культури РНД, НД. с ДорогівНД с.Залуква, НД с Крилос)

Городенківський район (Кунисівський НВК, Михальчівський НВК, Росохацька ЗОШ, Городенківська ЗОШ 1, Росохацька ЗОШ 2, Рогинський НВК, Чернелицька ЗОШ І-ІІІст, Серафинецька  ЗОШ І-ІІІст, Незвиський НВК, Городницька ЗОШ І-ІІ ст, Городенківська гімназія імені Антона Крушельницького, Городенківська ЦРЛ – дитяча)

Долинський район (відділ культури,

заклади освіти: Раків, Рахиня, Розточки, Сенечів, Слобода Долинська, Слобода Болехівська, Солуків, Солуківський ДНЗ, Станківці, Старий Мізунь, СЮТ, Тростянець, Тяпчанський НВК, Церківна, Шевченково, Яворів

Лолинська ЗОШ, Лужки, Малатуря, Мислівка, МНВК, Надіїв, Новоселиця, Новошин, Оболонська ЗОШ І-ІІІ ст., Оболонський НВК, Підліски, Пшеничник;

інтернат, Журавлик, ЗОШ 7, ЗОШ 4, ЗОШ 5, ЗОШ 6, Кальна, Кальнянський ДНЗ, Княжолука, Кропивниківська ЗОШ, ліцей, Липа;

ESCO, БДЮТ, Белеїв, Велика Туря, Вечірня, Вигодський ДНЗ, Витвицький ДНЗ, Витвиця, Вишків, гімназія № 1, Гошів, ДЮСШ

медичні заклади: додаток)

м. Калуш (Калуська ЦРЛ дитяча поліклініка, жіноча консультація, філіал дитячої поліклініки, стаціонар, Калуський центр здоров'я населення "Спорт для всіх", Калуська управління з питань  НС, Калуська добродія, Калуська стоматологічна поліклініка, виконавчий комітет міської ради м. Калуш, КМЦ ПМСД, управління освіти 

м. Калуш заклади освіти: ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ №3, ЗОШ №4, ЗОШ №5, ЗОШ №6, ЗОШ №7, ЗОШ №8, ЗОШ №9, ЗОШ №10, ЗОШ № 11)

Коломийський район (амбулаторія, Гвіздець, дитяча лікарня, ЗОШ, ЗОШ 1, ЦРЛ, лабораторія, Печеніжин,пологовий будинок, психіатричне відділення, стоматполіклініка)

м. Коломия

Музей історії міста Коломиї, міський палац культури Народний дім, Єдиний центр надання реабілітаційних та соціальних послуг, відділ культури міської ради, Єдиний центр надання реабілітаційних та соціальних послуг_2,  ЗОШ №3, Коломийська ДМШ №1, Коломийська ДМШ № 2, Коломийська ЗОШ №2, Коломийська ЗОШ № 10, Коломийська ЗОШ № 6, Коломийська ЗОШ №4, Коломийська гімназія 1, Коломийська гімназія: головний корпус, бібліотека, англійський корпус, майстерня, їдальня, Коломийська ЗОШ №5департамент соціальної політики

ДНЗ №2 Дударик, ДНЗ №16 Орлятко, ДНЗ Ластівка, ДНЗ Ластівка 1, ДНЗ Ластівка 2, ДНЗ Ластівка 3, ДНЗ Берізка, ДНЗ № 19 Ромашка, ДНЗ Світанок, ДНЗ Сонечко, ДНЗ Світлячок, ДНЗ№9 Веселка, ДНЗ №7 Росинка

Косівський район (ЗОШ, ЗОШ к, відділ культури, національностей та релігій Косівської РДА, дитяча бібліотека, РБК)

Рогатинський район (ЗОШ1, ЗОШ2, ЦРЛВербилівська філія І ступеня опорного закладу, Бабухівський НВК, Букачівська ЗОШ І-ІІІ ступенівБукачівський ДНЗ, Васючинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Беньківська ЗОШ І ступеня, Верхня Липиця, Верхньолипицький ДНЗ, Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Воскесінці, Воскресинцівський НВК, Гімназія ім.В.Великого, Дичківська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Рогатинська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Григорівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Данильче, Добринів, Добринівська ЗОШ І-ІІ ступенівДолиняни, еско2, Долинянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жовчівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жовчів, Журівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Рогатинська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Жовчівський ДНЗ, Зеленівська філія І ступеня опорного закладу Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Заланів, Заланівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Кліщівна, Кліщівнянська ЗОШ І-ІІ ступенів, Козарівський НВК, Колоколинська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Рогатинська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Княгиницький НВК, Козара, Залужжя, Конюшки, Конюшківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Конюшківський ДНЗ, Липівський НВК ім с.Качали, Липівка, Лук Вишнівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Лучинецький НВК, Лопушнянська філія І ст.оп.закл.Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ст., Любшанська ЗОШ І-ІІ ступенів, Нижньолипицький НВК, Обельницька ЗОШ І ступенів, опорний заклад Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Нижня Липиця, опорний заклад Рогатинська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Малинівська філія І ст.опорного закладу Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ст., Підгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Підвинська філія І-ст.опорного закладу Рогатинська СЗОШ І-ІІІ ст.№1, Підмихайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Помонятська ЗОШ І-ІІ ступенів, Приозернянська ЗОШ І-ІІ ступенів, Потік, Пуків, Потіцька ЗОШ І ступенів, Пуківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пуківський ДНЗ, Путятинська ЗОШЩ І-ІІ ступенів, РайВО, Рогатин, Рогатинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Рогатинський ДНЗ №1, Сарниківська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Рогатинський ДНЗ №2, Рудинська філія І ступеня оп.закл.Рогатинська СЗОШ І-ІІІ ст.№1, Світанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, СДЮСШОР, Стратинська ЗОШ І-ІІ ступенів, Уїздівська філія І ст. оп.закл.Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ст., Фразька ЗОШ І-ІІ ступенів, Чагрів, Чагрівський НВК, Чернів, Черченська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Черченський ДНЗ, Чесники, Чесницький НВК, Чернівський НВК, Черче, Юнашківська ЗОШ І-ІІ ступенів, Явчівська ЗОШ І-ІІ ступенів., Яглуська ЗОШ І ступеня, ШЕВУ.)

Рожнятівський район (АЗПСМ Вербівка, АЗПСМ Луги, АЗПСМ Петранка, АЗПСМ Ріпне, АЗПСМ Сваричів, АЗПСМ Спас, АЗПСМ Ясень, Перегінська НРЛ, Рожнятівська ЦРЛ, ФАП Сливки, Брошнів- Осадська ДШМ, дитяча бібліотека, НД Брошнів, НД Вербівка, НД Н Струтин, НД Петранка, НД Сваричів, НД Спас, НД Ясеновець, НД Рожнятів, Брошнівська ЗОШ, Дуба ЗОШ, Красне ЗОШ, Н Струтин ЗОШ, Перегніська ЗОШ, Рожнятів ЗОШ, Рівня ЗОШ, Сваричів ЗОШ, Топільське ЗОШ, Цінева ЗОШ, Ясенська ЗОШ).

Снятинський район (Стецева ЗОШ, Прутівка ЗОШ, Завалля ЗОШ, Горішнєзалуччя ЗОШ, Будилів ЗОШ)

Тисменицький район 

заклади освіти: Єзупільська ДМШ, Березівська ЗОШ, Братковецька ЗОШ, Вільшаницька ЗОШ, Довге НВК, Драгомирчани ЗОШ, ДШМ Тисмениця, Загвіздя ЗОШ, Клубівці ЗОШ, Клубівці ЗОШ 2, Козино ЗОШ, Колодіївка ЗОШ, Красилівка ЗОШ, Липівка ЗОШ, Лисець НВК, Майдан НВК, Марківці НВК, Милування НВК 1, Милування НВК2, Нові Кривотули ЗОШ, Одаї ЗОШ, Павлівка НВК, Побережжя НВК, Пшеничники НВК, Підлужжя ЗОШ, Підлісся ЗОШ, Підпечери ЗОШ, Радча ЗОШ, Слобідка ЗОШ, Старий Лисець ЗОШ, Старі Кривотули ЗОШ, Стебник ЗОШ, Стриганці НВК, Сілець ЗОШ, Терновиця НВК, Тисменицька ЗОШ, Тязів ЗОШ, Тязів ЗОШ 2,  Угринів НВК, Угринів НВК 2, Угринів НВК 3, Узин ЗОШ, Хомяківка ЗОШ, Черніїв ЗОШ, Чорнолізці ЗОШ, Чукалівка ЗОШ, Єзупіль НВКЯмниця НВК

медичні заклади: Тисменицька міська лікарня дит.консул, Тисменицька міська лікарня полiклiнiка, Тисменицька міська лікарня стацiонар, Тисменицька міська лікарня стоматологiя, Єзупільська  лікарня, Лисецька ЦРЛ, Черніївське відділення стаціонарного догляду для постійного проживання

установи: Пшеничники с р, Підліська с р, Підпечери будинок культури, Стебник с р, Тязів с р, Чукалівка будинок культури, Єзупільська селищна рада, Народний дім м. Тисмениця

Тлумацький район (Гавриляк, Гарасимів, Гостів, Грушка, Живачів, Жуків, Ісаків, Кутище, Нижнів, Обертин, Олешів, Палагичі, Петрилів, Петрів, Підвербці, Хотимир,  Яківка, Тлумацька ЦРЛ).

м. Яремче (заклади освіти)

09.08.2017 10:15