В Івано-Франківську відбулося урочисте відкриття фестивалю Porto Franko

news-image
Учора, 14 червня, на площі перед Івано-Франківським академічним обласним українським музично-драматичним театром імені Івана Франка відбулося урочисте відкриття фестивалю Porto Franko. Захід відвідав голова облдержадміністрації Олег Гончарук з дружиною Людмилою та донькою Валентиною, народні депутати України Анатолій Матвієнко з дружиною Ольгою та Михайло Довбенко з дружиною Тетяною, представники мистецьких кіл, жителі та гості міста.

У коментарі очільник області відзначив важливість проведення подібного роду культурних заходів та акцентував увагу на тому, що обласна влада й надалі підтримуватиме та пропагуватиме сучасне мистецтво зі збереженням традиційної культури.

«Я твердо переконаний, що сьогоднішні події фестивалю Porto Franko, які демонструють нам найрізноманітніші культурні заходи, сприятимуть збільшенню кількості туристів та розвитку бізнесу на теренах Івано-Франківської області. Це, у свою чергу, дасть поштовх для розвитку економіки області. Тож щиро запрошую всіх українців та закордонних гостей відвідати фестиваль та розділити з нами насолоду від самобутнього сучасного мистецтва», - зазначив Олег Гончарук.

Своєю чергою, очільник фонду «Україна Інкогніта», який є співорганізатором фестивалю, Анатолій Матвієнко висловив сподівання, що цьогоріч порт, який у рамках заходу назвали «Франківськ», згуртує широке коло аудиторії та популяризуватиме нашу область не тільки в Україні, а й за її межами.

Варто зазначити, що того ж дня відбулися ще три локації, а саме: відкриття виставки «Контейнеризація», інсталяція «Піна днів», а також на території Палацу Потоцьких відбувся перформанс візуального мистецтва «Трансгресія. Трансформація. Сепарація».

Принагідно додамо, що впродовж п’яти днів Івано-Франківськ стане портом сучасного мистецтва, де щоденно відбуватиметься до 20 мистецьких подій. Головною локацією Porto Franko Gogol Fest стане Палац Потоцьких, де локалізуються події трьох програм фестивалю, а саме: «Візуальна сцена», «Експериментальна музика та поезофонія», а також «Порт Палац».

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

15.06.2017 11:49