В Івано-Франківську нагородили переможців змагань із футболу «Шкіряний м’яч»

news-image
Сьогодні на стадіоні «Рух» відбулася церемонія нагородження команд-учасниць Всеукраїнських фінальних змагань з футболу «Шкіряний м’яч».

Зазначимо, що футбольні двобої серед юнаків-аматорів футболу та гравців спеціалізованих шкіл розпочалися минулої осені. Участь у змаганнях на різних етапах проведення взяли близько 8 тисяч команд із усіх областей України. У підсумку, за першість у фінальних іграх змагалися вісім команд у віковій групі U-12, а перемогу здобули юні футболісти зі Львова, які здолали учасників із Харкова. Команда Івано-Франківська зайняла четверте почесне місце.    

Привітати переможців футбольних баталій завітали голова облдержадміністрації Олег Гончарук, його заступник Ігор Пасічник, начальник управління спорту ОДА Орест Оклієвич, голова Всеукраїнського організаційного комітету змагань з футболу «Шкіряний м’яч» Андрій Біба, віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко, радник президента федерації футболу України Валентин Лакіпов, голова Івано-Франківської федерації футболу Тарас Клим.

На переконання Олега Гончарука, саме завдяки таким змаганням в Україні професійно зростає нове покоління футболістів.

«Переконаний, що серед молоді, яка сьогодні бере участь у змаганнях, є ті, хто у майбутньому представлятимуть прикарпатські команди на професійному рівні, захищатимуть честь України на міжнародних змаганнях, - наголосив, звертаючись до присутніх, очільник області. – Своєю чергою, будемо робити все, щоб забезпечити сучасні умови для змагань та покращити матеріально-технічну базу».

Кожна команда учасників отримала медалі, почесні грамоти та подарунки від партнерів та організаторів турніру.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

12.06.2017 17:05