Оголошено про початок другого конкурсу заявок у рамках Програми прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020»

17 травня 2017 року оголошено другий конкурс заявок у рамках Програми прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» (далі Програма). Конкурс оголошено Офісом Прем’єр-міністра Угорщини, який виступає у статусі Керуючого органу Програми, Міністерством агропромисловості та сільського розвитку Словаччини, Міністерством регіонального розвитку та державного управління Румунії та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, які діють в якості Національних органів управління Програми.

Тривалість конкурсу: 17 травня 2017 - 15 вересня 2017.

Орієнтовний бюджет другого конкурсу заявок становить 22 млн. євро для шести пріоритетів Програми.

Другий конкурс заявок відкритий для регулярних проектів, які ідентифікуються або як інфраструктурні, м'які проекти з інфраструктурним компонентом (в обох випадках частка бюджету на інфраструктуру становить менше 2,5 млн євро) або м'які проекти, в межах мінімального і максимального розміру гранту.

Кінцевий термін подачі проектних пропозицій конкурсу – 15 вересня 2017 року о 12:00 за східноєвропейським часом. 

Детальний опис конкурсу заявок, в тому числі прийнятні території, правила подання проектних заявок, процес відбору можна знайти в Посібнику для заявників. Аплікаційний пакет з формою заявки на отримання гранту і всі інші необхідні документи доступні за наступним посиланням:

https://huskroua-cbc.eu/calls/2nd-call-for-proposals

Мовою другого конкурсу заявок є англійська мова як офіційна мова діловодства Програми.

 

18.05.2017 13:31