До уваги представників українського бізнесу!

Угода СОТ про державні закупівлі (GРА), що діє в Україні з травня 2016 року та Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою, процес ратифікації якої добігає кінця, відкривають українському бізнесу доступ до участі в канадських публічних закупівлях.

Для того, щоб ознайомити український бізнес з основними аспектами участі в канадських публічних закупівлях проект Офісу з просування експорту GРАinUA, Офіс малих і середніх підприємств Департаменту державних послуг і закупівель Канади спільно з Канадсько-українським проектом з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) проводять освітній он-лайн вебінар «Державні закупівлі в Канаді: що? як? коли?».

Вебінар відбудеться 18 травня 2017 року (початок о 17.00 за Київським часом). Тривалість вебінару – дві години. Мета – висвітлення можливостей участі українських компаній у закупівлях й ознайомлення з підходами до закупівель Уряду Канади.

Цільова аудиторія: представники бізнесу, бізнес-асоціацій, індивідуальні консультанти, юристи, що зацікавлені брати участь у закупівлях, які здійснює Уряд Канади. Вебінар проводитиметься англійською мовою з синхронним перекладом у форматі презентації та сесії питань-відповідей.

Спікери: Менелаос Аргіропулос - керівник відділу роботи з МСП. Офіс малих і середніх підприємств, Департамент державних послуг і закупівель Канади та Франсуа Рутьє - старший менеджер з питань торговельної політики, відділ державних закупівель, управління торгівлі та екології, Міністерство закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

Трансляція вебінару проходитиме на Facebook-сторінках проектів:

•  ЕРО (https://www.facebook.com/exportpromotionoffice/)

•  GРАinUA (https://www.facebook.com/gpainua/)

•  CUTIS (https://www.facebook.com/CUTISproject/)

Запис вебінару буде доступний для перегляду на сторінці Проекту CUTIS (www.cutisproject.org) після його завершення.

Контактна особа: Костянтин Рижков, менеджер Проекту CUTIS

моб. 063 432-00-22,

e-mail: kryzhkov@cutisproject.org

 

 

15.05.2017 10:39