III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих»

27 квітня 2017 року у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності - III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих».

Розумне управління енергоресурсами – філософія сучасної України. Пріоритетною сферою для реформ залишаються житлові та громадські будівлі. Лише в бюджетній сфері близько 100 тисяч будівель потребує термомодернізації. Для вирішення цього питання широко впроваджуватимуться дієві європейські інструменти підвищення рівня енергоефективності - енергосервіс та енергоменеджмент. Це шлях не лише до енергонезалежності, а й активізації економіки кожного міста, регіону та всієї України загалом.

Ключові теми Форуму:

Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень.

Енергосервіс в бюджетній сфері: повернення ЕСКО-інвестицій-2016, перші заощадження у бюджеті-2017. Приріст попиту на ЕСКО-договори від влади та інвесторів.

Енергосервіс в житловій сфері: вигоди будинків і ризики інвесторів. Необхідні передумови та потенційні бар’єри для національного поширення пілотних проектів у 2017 році.

Сучасні інструменти підвищення енергоефективності в промисловості: енергоменеджмент та фінансові стимули і санкції.

Новації програм з утеплення будинків.

Однією з ключових частин Форуму, традиційно, буде підписання Меморандумів про партнерство між Держенергоефективності та місцевими органами влади щодо запровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах.

До участі у Форумі запрошуються: керівництво облдержадміністрацій та обласних рад, міські голови, енергоменеджери, ОСББ, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представники промислових підприємств, ЕСКО-компанії, ЗМІ та усі зацікавлені.

Організатор – Держенергоефективності.

Співорганізатори: Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні, Проект ЄС «Угода мерів – Схід ІІ», Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Проект UNIDO «Впровадження стандарту систем Е-менеджменту в промисловості», Проект GIZ «Створення енергетичних агентств в Україні», Проект ПР ООН «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО», Проект GIZ «Енергоефективність у громадах», Представництво ЄБРР в Україні, Проект GIZ «Енергоефективність у лікарнях», Програма ЄБРР «IQ energy», Проект IFC «Енергоефективність у житловому секторі», Українсько-данський енергетичний центр.

Відкриття Форуму: 10:00.

Місце проведення: м. Київ, Паркова дорога, 16а, Конгресно-виставковий центр «Парковий».

Програма Форуму за посиланням:  http://saee.gov.ua/sites/default/files/EE_FORUM_PROGRAM_24_04_2017.pdf

 

 

25.04.2017 14:25