Жінок Прикарпаття запрошують взяти участь у Міжнародному бізнес-форумі «БізнесWOMAN 2017»

8 квітня цього року у м. Київ відбудеться міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2017».

Мета форуму – консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу.

Участь у форумі візьмуть близько 1000 жінок з різних країн світу. Серед учасників форуму представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники громадських організацій, політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та багатьох країн світу.

Секції форуму працюватимуть за напрямками:

  • Політика. Міжнародна дипломатія. Безпека.  Сприяння ґендерній рівності, розширення прав і можливостей жінок. Еволюція економічної дипломатії та лобіювання в міжнародному підприємництві. Роль жінки в українському та міжнародному політикумі. Участь жінок у встановленні миру та запобіганні конфліктам.
  • Бізнес. Інвестиції. Економічні реформи. Презентації кращих практик ведення жінками бізнесу в Україні та за кордоном у галузях: енергетика, металургія, торгівля, медицина, туризм, сільське господарство, консалтинг, реклама, IT-сектор. Реформування податкової системи України на практиці міжнародного досвіду з урахуванням локальної специфіки вітчизняного законодавства. Шляхи підвищення інвестиційної привабливості України на світовому ринку. 
  • Соціальна відповідальність. Освіта. Культура. Кращі практики реалізації міжнародних соціально-культурних та освітніх проектів. Волонтерський рух в Україні, роль жінки-волонтера і мецената. Благодійність як прояв соціальної відповідальності бізнесу. 

Участь у Міжнародному бізнес-форумі «БізнесWOMAN 2017» для жінок безкоштовна за умови попередньої реєстрації та отримання запрошення.

Реєстрацію на форум відкрито за посиланням:www.2017.businesswoman.org.ua

Триватиме реєстрація до 31 березня 2017 року. 

17.03.2017 08:25