Олег Гончарук зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком

news-image
Сьогодні Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук у рамках перебування на Прикарпатті зустрівся з головою обласної державної адміністрації Олегом Гончаруком.

Під час зустрічі йшлося про суспільно-політичну ситуацію в області та реалізацію проектів у рамках двосторонньої співпраці.

Вітаючи іноземних гостей, очільник області висловив вдячність за візит делегації та зазначив, що така зустріч є знаковою, адже посол є вихідцем з Прикарпаття.

«Ваш батько народився у селі Білі Ослави Надвірнянського району тому,  наш край є рідним для вас, – зазначив Олег Гончарук. – Разом тим, хочу подякувати Уряду Канади, який підтримує України у відстоюванні цілісності та суверенітету. Адже ваша позиція у даній ситуації, зокрема щодо продовження санкцій проти Росії, залишається чіткою і незмінною».

Опісля присутні обговорили співпрацю між країнами. Зокрема, йшлося про тренінги, які облдержадміністрація організовує спільно з представниками проекту «ПРОМІС». Також відзначалася значущість підписаного меморандуму між ОДА та канадською неурядовою організацією «SOCODEVI» про взаєморозуміння з метою впровадження на території області проекту створення умов для розвитку молочарських кооперативів та сімейних ферм. 

Як зазначалося, у червні 2011 року в місті Едмонтон продовжено дію Меморандуму намірів про співробітництво між Івано-Франківською обласною державною адміністрацією та урядом провінції Альберта Канади, який було укладено 11 серпня 2004 року.

Підсумовуючи зустріч, Олег Гончарук зазначив, що Івано-Франківщина сьогодні активно розвиває відносини з сусідніми державами в рамках інвестиційної платформи «Єврокарпатська ініціатива». Проте не менш важливою є співпраця з Канадою. Очільник області запросив гостей відвідати 5-7 травня ІІ Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Карпатський простір», який відбуватиметься у місті Івано-Франківську.

 

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

10.03.2017 13:03