Ігор Пасічняк: Важливим питанням є забезпечення заробітної плати у розмірі 3 200 грн. та своєчасна виплата пенсій

news-image
У роботі колегії органів Пенсійного фонду України в області за підсумками 2016 року та завдання на 2017 рік щодо забезпечення легалізації заробітних плат та зайнятості населення взяли участь голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, голова Долинської РДА Юрій Мазур, начальник територіального управління Держпраці в області Ігор Росипайло та голова Печеніжинської об’єднаної територіальної громади Ігор Довірак.

Заступник голови ОДА Ігор Пасічняк подякував працівникам органів Пенсійного фонду області за сумлінну працю, результатом якої є своєчасна виплата пенсій та відсутність масових звернень громадян на урядову «гарячу лінію» з питань пенсійного забезпечення. Важливим питанням сьогодення є дотримання законів України, за якими із січня 2017 року розмір заробітної плати має бути не меншим   3200 грн., що сприятиме виведенню заробітних плат з «тіні». Реальні дії у цьому напрямі вже здійснюються. Головне управління Пенсійного фонду України в області уклало відповідну угоду про співпрацю з цих питань з головним управлінням Державної фіскальної служби, управлінням Держпраці.

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Надія Павлюк поінформувала про результати роботи органів фонду Прикарпаття. Протягом 2016 року забезпечено стабільне фінансування та своєчасну виплату пенсії майже 363 тис. пенсіонерів області на загальну суму 7,035 млрд. грн..

Голова правління пенсійного фонду України Олексій Зарудний схвалив напрацювання Івано-Франківщини у спільній з органами  влади та соціальними партнерами ініціативній позиції щодо додержання законодавства про працю і заробітну плату. Він акцентував увагу на складних умовах, в яких працює Україна.

 – У 2017 році основним пріоритетом стане фінансування пенсійних виплат з урахуванням норм ухваленого бюджету Пенсійного фонду, яким передбачено двічі підвищувати пенсію. Нам також потрібно продовжити роботу із залучення пенсіонерів до обслуговування  через банківські установи. Окреме завдання –налагодження обслуговування громадян в об’єднаних територіальних громадах. А ідеальною моделлю отримання пенсійних послуг мав би стати самостійний доступ громадян до електронних ресурсів Пенсійного фонду, на що й спрямована Стратегія модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року.

10.02.2017 17:35