На Прикарпатті побував голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний

news-image
Днями в Долинському об’єднаному управлінні Пенсійного Фонду України відбулося засідання колегії головного управління Пенсійного Фонду України в Івано-Франківській області за участю голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного, заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Пасічняка, голови Долинської РДА Юрія Мазура.

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Надія  Павлюк підбила підсумки роботи структури у 2016 році та озвучила завдання на 2017 рік, а саме: погашення заборгованості, охоплення боржників усіма формами стягнення боргу, контроль за додержанням нормативно-правових актів роботодавцями щодо виплати мінімальної заробітної плати, легалізація доходів населення.

У рамках колегії обговорили ряд важливих питань. Серед яких - відшкодування заборгованості з пільгових пенсій, діяльність комісій з питань легалізації заробітної плати, врегулювання процедури надання послуг населенню у територіальних громадах, забезпечення належних умов праці працівників відділень Пенсійного Фонду України в місцях обслуговування громадян на базі територіальних громад.

Голова правління Олексій Зарудний, підсумовуючи результати минулорічної роботи, наголосив на важливості реалізації практичних стратегій і планів у 2017 році. Зокрема, йшлося про забезпечення сталого фінансування пенсійних виплат, наповнення бюджету Пенсійного фонду та запровадження технології одержання пенсій через банківські установи.

Крім того, має бути спільна з органами влади та соціальними партнерами ініціативна позиція щодо додержання законодавства про працю і заробітну плату. «Сьогодні це не лише вимога часу, а й пріоритет Уряду, а ми - його виконавці», - наголосив Олексій Зарудний.

09.02.2017 09:37