Працівники Пенсійного фонду зустрічаються у трудових колективах

news-image
День Пенсійного фонду фахівці управління Фонду в м. Івано-Франківську провели на Державному підприємстві «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто».

З  науковцями заступник начальника управління Оксана Романець обговорила актуальні питання пенсійного законодавства, інформацію про виплати січневих пенсій 2017 р. у грудні 2016 року.

Заступник начальника відділу обслуговування громадян Наталя Чечель консультувала цікавих про умови виходу на пенсію за віком жінок, перерахунків пенсій працюючим пенсіонерам, розповіла про особливості призначення, нарахування та індексацію пенсій, зміни при нарахуванні пенсій працюючим пенсіонерам.

Тим часом в актовім залі  підприємства проводився флеш-моб на тему «Зарплата в конвертах – втрачена пенсія». Головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи Любов Зварич при цьому роз’яснила присутнім, що соціальні гарантії стосуються тільки офіційно працевлаштованих громадян. Тут же розповсюджувалися пам’ятки про набуття страхового стажу, в яких наголошено на перевагах отримання легальних доходів.

У ці дні, коли громадськість нашої країни відзначає 26-річницю створення органів Пенсійного фонду, такі акції відбуваються повсюдно в районах області. Вони пройшли в Коломиї, Тлумачі, Галичі. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

30.12.2016 10:10