Дисципліна як фактор ефективної роботи пенсійників

news-image
Стан дотримання виконавської дисципліни – одне з основних питань, розглянутих на підсумковому в цьому році засіданні колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.

Саме вона, чітка виконавська  дисципліна є запорукою успішної роботи. Тому Пенсійний фонд і вирізняється з-поміж інших, що стан актуальних напрямків й окремих завдань тут на неослабному контролі.

Виплата пенсій протягом року  в області проводилася вчасно й у повному обсязі. Збільшенню надходжень до бюджету Пенсійного фонду сприяє тісна співпраця з місцевими органами Держпраці, Державної фіскальної служби, Державної виконавчої служби, зокрема,  в напрямку детінізації заробітної плати та зайнятості населення. І хоч план власних надходжень поки що виконується, у забезпеченні виплат пенсій широке поле для посилення впливу на платників: на Прикарпатті ще значна заборгованість платежів до бюджету Пенсійного фонду (понад 245 млн. грн.). Борги зросли загалом на 11,9% у платників міста Калуша, Галицького, Тисменицького районів, міст Коломиї та Івано-Франківська.

Доповідач – заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Валерій Семанишин акцентував також на заходах щодо підвищення якості обслуговування громадян, що реалізоване через зміцнення матеріально-технічної бази в усіх територіальних управліннях, щодо оновлення й удосконалення роботи фронт-офісів, зокрема в Коломийському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України, щодо надання послуг безпосередньо в адміністративних центрах Печеніжинської та Верхнянської об’єднаних територіальних громад, а також м. Бурштина.

– Поліпшення якості обслуговування значною мірою, – зазначив Валерій Степанович, – відбулося завдяки впровадженню ефективних технологій адміністрування пенсійної системи, що у свою чергу веде до зменшення адміністративних видатків.

Учасники колегії ретельно проаналізували всі напрямки роботи органів Пенсійного фонду України в області, визначили запити, які потребують постійної уваги і мають на меті забезпечити захист прав застрахованих осіб, своєчасне призначення та виплату пенсій тощо.

На засіданні також було розглянуто ряд інших актуальних питань, по кожному з них прийнято відповідні рішення.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

23.12.2016 10:11