На Коломийщині провели День Пенсійного фонду

news-image
День Пенсійного фонду відбувся у Коломийському медичному коледжі.

Місце для проведення заходу об’єднане управління вибрало не випадково.  Адже саме в цьому навчальному закладі чимало викладачів мають право на пенсію за вислугу років.

І молоді, і батькам, і викладачам надзвичайно цікаво, які зміни відбуваються на шляху реалізації Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року. Чимало нового стосуватиметься нинішніх учнів, які тільки розпочинають свій трудовий шлях.

Перший заступник начальника управління Фонду Ярослав Тодорів та заступник начальника відділу обслуговування громадян Ганна Гринюк розповіли  й про те, які зміни торкнуться старшого покоління у пенсійному забезпеченні. Викладачів зацікавив механізм призначення пенсії та залежності розміру страхових внесків до майбутнього розміру пенсії.

– Це була чудова нагода не тільки розповісти про новації в органах фонду, – зазначила начальник Коломийського об’єднаного управління ПФУ Галина Григорчук, –  про впровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій, яка покликана значно  спростити процедуру прийому та обслуговування громадян, а й надати фахові консультації для тих, хто незабаром вийде на пенсію. Проводячи подібні заходи, наші фахівці регулярно  інформують населення про зміни в пенсійному законодавстві. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

19.12.2016 13:15