Інформація щодо вакантних посад в головному та територіальних управліннях Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області

Інформація щодо вакантних посад в

головному та територіальних управліннях

Пенсійного фонду України в області

станом на 01.12.2016 року

З метою забезпечення реалізації Стратегії розвитку і зміцнення кадрового потенціалу органів Пенсійного фонду України Івано-Франківської області у 2016-2018 роках, затверджених постановою правління Пенсійного фонду України від 3 червня 2016 року №13-2 та відповідно до наказу Пенсійного фонду України від 9 вересня 2016 року № 132 з даного питання головним управлінням Пенсійного фонду України проведено відповідну роботу.

Станом на 01 грудня 2016 року реорганізовано 10 територіальних управлінь. Внаслідок реорганізації кількість управлінь скорочено із 17 до 12, а штатну чисельність працівників - на 36 одиниць, з яких 15 керівників і їх заступників та 18 керівників структурних підрозділів. В зв'язку з реорганізацією управлінь зменшено орендовану площу приміщень на 124 м (у Верховинському районі - 100 м , Рогатинському - 24 м ) та скорочено видатки на оренду на 10,3 тис. грн.

Перейменовано управління в місті Калуші та Калуському районі та управління в місті Коломиї та Коломийському районі Пенсійного фонду України в області на Калуське об'єднане управління та Коломийське об'єднане управління Івано-Франківської області.

Відповідно до плану щодо подальшої оптимізації кількості територіальних управлінь до Пенсійного фонду України подано пропозиції щодо об'єднання управлінь Пенсійного фонду України в Тисменицькому та Богородчанському районах, Долинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області та управління Пенсійного фонду України в Рожнятівському районі, Коломийського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області та управління Пенсійного фонду України в Снятинському районі. В результаті проведеної роботи кількість управлінь буде скорочено до 9.

 

Станом на 01.12.2016 року в системі Фонду нараховується 15 вакантних посад. В зв'язку з оптимізацією конкурс на заміщення вакантних посад не оголошується.

14.12.2016 14:31