Близько семи тисяч громадян нашого краю нині активно користуються послугами веб-порталу Пенсійного фонду України

news-image
Зростаючий інтерес до електронних послуг порталу призвів до того, що впродовж останніх двох місяців кількість користувачів зросла вдвічі. Ситуацію прокоментував перший заступник начальника головного управління Фонду Валерій Семанишин.

– Щоб звернутися у Пенсійний фонд, – зазначив Валерій Степанович, – тепер нема потреби навіть виходити із своєї затишної оселі. Достатньо в Інтернеті набрати адресу  веб-порталу  Пенсійного фонду України. Зареєстровані користувачі мають вибір послуг, який нещодавно ще й розширився. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

То й не дивно, що кількість користувачів веб-порталу Пенсійного фонду України останнім часом справді зростає. Адже відтепер запросто, без будь-яких черг і зайвих витрат часу можна отримувати всю інформацію, накопичену в наших базах даних персоніфікованого обліку.

Це означає, що не виходячи з приміщення, працюючі громадяни спроможні безперешкодно здійснювати контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають на їхні пенсійні права, подати заяву про призначення пенсії до органів Пенсійного фонду, а страхувальники – виписки про стан розрахунків з ПФУ. Тим часом пенсіонери – отримувати відомості з власної пенсійної справи щодо суми призначеної пенсії, з урахуванням усіх встановлених надбавок, виду пенсії, закінчення строку виплати пенсії тощо.

Крім того, в безконтактному спілкуванні з органами Пенсійного фонду впевнений користувач також може подавати заяву – запит на попереднє замовлення паперових документів, зокрема, виписки з системи персоніфікованого обліку, виписки з пенсійної справи, подавати заяви про перерахунок пенсії у зв’язку з набутим страховим стажем до органів Пенсійного фонду (для пенсіонерів). Врешті, навіть подавати скаргу на дії органів Пенсійного фонду.

А при бажанні таки навідатися в місцевий Пенсійний фонд він через Інтернет запросто запишеться на прийом з можливістю вибору часу, зручного для відвідування фонду. 

Між іншим, процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена. Можлива он-лайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ЕЦП). 

16.11.2016 15:03