Прикарпатські студенти відвідали місцевий Пенсійний фонд

news-image
На традиційний День відкритих дверей в управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську завітали студенти Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Вони побачили, як твориться майбутнє у пенсійному обслуговуванні громадян краю.

– Із засобів масової інформації на Прикарпатті ми багато чули про Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, – сказав кандидат педагогічних наук, доцент, викладач предмету пенсійна справа Богдан Мисак. – А сьогодні вирішили дізнатися, що саме відбувається в органах фонду, наочно переконатися у ході реформування, як здійснені заходи впливатимуть на обслуговування громадян.

 Начальник відділу обслуговування громадян Світлана Кучірка докладно розповіла їм про порядок прийому документів для призначення і перерахунку пенсій. При цьому наголосила на тому, що дає запровадження нових технологій в оформленні пенсій, як спрощення процедури надання послуг громадянам сприятиме  підвищенню якості та зменшенню часу їх обслуговування. Головні складові нової стратегії Пенсійного фонду України, зазначила вона, – це якість обслуговування громадян, удосконалення управління фінансами фонду, сучасні інформаційні технології, скорочення адміністративних видатків, прозорість та відкритість у роботі органів фонду. 

– Подібні заходи в нас відбуваються дуже часто, – повідомила начальник управління Оксана Козло. – Тим паче, що з Прикарпатським національним університетом ім. В. Стефаника ми тісно співпрацюємо. Цього року День відкритих дверей особливий тим, що якість обслуговування  населення поліпшується завдяки впровадженню нових технологій. Зокрема, теперя можна отримати практично всі послуги дистанційно, у тому числі через веб-портал Пенсійного фонду з використанням електронного цифрового підпису.

21.10.2016 09:16