Калущина за легальне працевлаштування

news-image
За ініціативи начальника Калуського об’єднаного управління ПФУ Івано-Франківської області Ігоря Кучми відбулася семінар–нарада для керівників та бухгалтерів підприємств, установ і організацій міста та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю.

На заході були присутні заступник міського голови Руслана Вайда, перший заступник начальника об’єднаної державної податкової інспекції Марія Місюра, заступник начальника управління соціального захисту населення Володимир Климентів.

Основне питання для обговорення – легальне працевлаштування та збільшення надходження до бюджету.

«Не є таємницею, що бізнес, намагаючись полегшити податковий тягар, намагається заховатися «в тінь» - зазначив у вступному слові Ігор Кучма – а там дають роботу двом третинам українців. Тому всі повинні свідомо оцінити ситуацію, адже це пряме порушення закону, тому влада і бізнес повинні співпрацювати в даному напрямку». 

Фахівці Пенсійного фонду надали рекомендації щодо заповнення звітності з нарахування єдиного соціального внеску в частині відображення заробітної плати застрахованих осіб та роздали флаєри – пам’ятки як для роботодавців, так і для найманих працівників.

17.10.2016 08:00