Обговорено модернізацію та розвиток Пенсійного фонду Прикарпаття

news-image
Відбулося засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України в області, на якому розглянули питання «Стратегія модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року».

Начальник управління Надія Павлюк у своєму виступі зазначила основні завдання щодо підвищення ефективності роботи фонду з усіх напрямків діяльності. Зокрема, це стосується поліпшення якості обслуговування громадян, вдосконалення системи управління фінансовими ресурсами Пенсійного фонду, автоматизації управління та контролю у солідарній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, технологічного розвитку інформаційних ресурсів із заохоченням до запровадження інноваційних технологій, кадрового розвитку територіальних органів, забезпечення прозорості та відкритості діяльності Пенсійного фонду, активнішого залучення громадськості до формування та реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення та ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню.

Очільниця фонду повідомила, що деякі аспекти Стратегії вже впроваджено: введено нові стандарти обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна», усі територіальні управління перейшли на роботу у системі централізованого призначення і виплати пенсій, триває впровадження електронних пенсійних справ. Здійснюються кроки щодо інтеграції інформаційних ресурсів пенсійної системи та підготовки їх переходу на веб-орієнтовану технологію, забезпечення на її основі максимальної автоматизації функціональних процесів у системі. Здійснено перший етап оптимізації структури органів Пенсійного фонду області. 

Окрім того, членами колегії розглянуто питання «Про стан виконання плану роботи, бюджету та завдань, покладених на органи Пенсійного фонду України у січні-вересні 2016 року» та інші.

13.10.2016 08:02