На Калущинні обговорили питання співпраці з Державної виконавчої службою та з Пенсійним фондом України

news-image
У Калуському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області 26 вересня поточного року відбулася під головуванням начальника управління Ігоря Кучми спільна робоча нарада з представниками Калуського міжрайонного відділу Державної виконавчої служби на чолі з в. о. начальника відділу Ольгою Лисенчук.

Мета заходу – спільне вирішення питання співпраці управління державної виконавчої служби та управління Пенсійного фонду України шляхом налагодження більш тісної взаємодії. А саме, вжиття державними виконавцями усіх необхідних заходів впливу, передбачених Законом України “Про виконавче провадження”, при здійсненні виконавчих дій.

Станом на 01.09.2016 кількість документів, що перебувають на виконанні в управлінні Державної виконавчої служби складає 63 на суму 378,5 тис. грн. На сьогоднішній день внаслідок примусового стягнення коштів на рахунки органів фонду надійшло тільки 43,4 тис. гривень – зазначив Ігор Кучма. 

Представниками управління Пенсійного фонду України було викладено усі проблемні питання, які виникають під час примусового виконання виконавчих документів, щодо стягнення заборгованості на користь управління фонду та знайдено шляхи для їх спільного вирішення.

29.09.2016 16:17